1. Cukiernia prowadzi sprzedaż produktów cukierniczych. Zamówienia przyjmowane są za pośrednictwem maila( pracownia@candycakes.pl), FB (www.facebook.com/tortywarszawacandycakes), telefonu (515256400), lub osobiście w siedzibie pracowni ( ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 53a lok u5)
 2. Pracownia może nie przyjąć zlecenia do realizacji z powodu braku wolnych terminów.
 3. Informację o Fakturze VAT klient powinien zgłosić przy zamówieniu przed dokonaniem płatności. Faktura VAT zostanie przesyłana jest drogą mailową do 10 dni roboczych od zaksięgowania płatności.
 4. Zamówienie jest uznawane za wiążące i przekazywane do realizacji po dokonaniu zapłaty ustalonego zadatku w ciągu 2 dni od przyjęcia zamówienia. Brak zapłaty w terminie skutkować będzie anulacją zamówienia.
 5. Zmiany w zamówieniu można wprowadzać telefonicznie lub przez e-mail najpóźniej na 7 dni przed realizacją. Jeżeli wprowadzone zmiany zmieniają koszt zamówienia klient zostanie o tym poinformowany.
 6. W przypadku nieodebrania tortu przepada on po zamknięciu pracowni w dniu odbioru.
 7. Produkty cukiernicze, które wykonujemy w pracowni należą do produktów wykonywanych pod konkretne zamówienie. Z tego względu zwrot towaru jest niemożliwy.
 8. W przypadku anulowania zamówienia zadatek nie zostanie zwrócony.
 9. Wygląd zamawianych produktów sporadycznie może się różnić od wyglądu produktów ze zdjęć zamieszczonych na stronie. Różnice mogą dotyczyć wyglądu i wagi, jednak bez znacznego wpływu na ogólny charakter wyrobu.
 10. Produkty wymagające warunków chłodniczych, muszą być przechowywania w temperaturze do 4 stopni Celsjusza.
 11. Cukiernia nie odpowiada za nieodpowiednie przechowywanie towaru przez odbiorcę.
 12. Reklamacje dotyczące zamówienia klient może zgłosić podczas odbioru zamówienia. Po odbiorze zamówienia reklamacje nie będą przyjmowane.
 13. Wszystkie treści i materiały znajdujące się na stronie pracowni należą do pracowni i tym samym objęte są ochroną praw autorskich zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Z 2006r., Nr 90, poz. 631 z późn. zm. – j.t.).
 14. Podane przez klienta dane osobowe będą wykorzystane jedynie do realizacji składanych zamówień.
 15. Administratorem danych osobowych jest Candy Cakes Pracownia Tortów Artystycznych Marlena Piwowarczyk z siedzibą przy Al. Stanów Zjednoczonych 18/91 03-964 Warszawa, Nip 661 204 56 52, zwany dalej Pracownią.
 16. Dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  •  realizacji zamówień;
  • przyjmowania reklamacji;
  • obsługi zgłoszeń;
  • kontaktowanie się z klientem, w tym w celach związanych z dozwolonymi działaniami
   marketingowymi, poprzez dostępne kanały komunikacji, w szczególności i za zgodą klienta –
   przeze-mail oraz telefon;
  • windykacja należności;
 17. Dane osobowe nie będą przekazywane do innych podmiotów.
 18. Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody nie wcześniej jednak niż będzie to wynikło z aktualnie obowiązujących przepisów prawa.
 19. Klient posiada prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawie do przenoszenia danych.
 20. Klient posiada prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 21. Podanie danych osobowych jest niezbędne do realizacji zleceń przyjmowanych przez pracownię.
 22. Pracownia zastrzega sobie prawo do zmiany danego Regulaminu oraz jego podstron w dowolnym czasie. Zmiany te obowiązują w zamówieniach składanych od momentu w którym zostały one wprowadzone.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem weselnym!